Ремонт ПК

      Комп'ютерний ремонт в основному полягає в наступному:
- заміна або установка комплектуючих комп'ютера;
- ремонт комплектуючих комп'ютера;
- чищення , профілактика і стабілізація роботи комп'ютера;


    
Заміна або установка комплектуючих комп'ютера.

   У
більшості випадків дешевше, швидше і зручніше просто замінити той компонент комп'ютера який вийшов з ладу.
  
Так , припустимо , привід DVD / CD ROM практично не ремонтується , а просто змінюється , так як виходить з ладу лазерна головка , яка зчитує інформацію з оптичних дисків , а замовити її окремо часто дорожче , ніж вартість нового DVD / CD ROM .

     
Ремонт комплектуючих комп'ютера.
р
емонту найчастіше підлягають такі комплектуючі: материнська плата , на якій часто виходять з ладу роз’єми (аудіо роз'єм , USB роз'єм) , відео карта , аудіо карта , блок живлення, тощо.

        Чистка комп'ютера.

   
Ремонт комп'ютерів - це  чистка апаратної частини комп'ютера від забруднень. З часом в охолоджувальній системі комп'ютера збирається велика кількість пилу , через яку система не охолоджується належним чином. Це є причиною того , що комп'ютер перегрівається , сильно гуде або самостійно відключається.

    На питання що робити , якщо комп'ютер перестав працювати в самий невідповідний момент , або як відремонтувати комп'ютер - є рішення !
Сервісний центр з ремонту комп'ютерів Компас це те , що вам потрібно! Наші комп'ютерні майстри оперативно проведуть ремонт комп'ютера вдома і в офісі за першим викликом .

    
Зателефонувавши нам , перш за все , Ви отримаєте детальну консультацію як краще вчинити конкретно у Вашому випадку , і дізнаєтеся приблизну вартість ремонту ПК.