Ремонт мобільних пристроїв

- Ремонт і тестування телефонів. Виявлення несправностей.

- Ремонт телефону після попадання агресивної рідини і вологи.

- Ремонт, заміна складних електронних частин мобільного телефону. особливості

- Заміну екранів

· Заміна дисплея

· Заміна корпусів, скла

· Заміна динаміка, мікрофона

· Заміна конектора зарядки

· Заміна шлейфа

· Заміна сім приймача

· Заміна кнопки включення

· Не працює клавіатура

· Не заряджається

· Не вмикається

· Перепрошивка

· Розблокування

· Не працює камера

· Не сприймає карти СІМ або карти пам'яті.

- Заміна і технічний ремонт корпусів

- Відновлення ланцюгів живлення після механічнихтехнічних і фізичних пошкоджень

- Зняття захисного коду телефону

- Відновлення програмного забезпечення

Сервіс

На сьогоднішній день пріорітетним напрямком Сервісного центру "КомпАС" є комплексне обслуговування комп'ютерної техніки. Це ремонти, заправки, монтажні роботи, модернізація та збірка компютерів під замовлення.
За роки роботи Сервісного центру "КомпАС" ми встановили більше сотні навчальних комп'ютерних класів в учбових закладах Хмельницької та Вінницької області. Це класи вищого рівня. Комп'ютери, програмне забезпечення, інтерактивні дошки, проектори і меблі "Квазар-Мікро" мають сертифікати відповідності нормам Мінздраву України та вимогам Міністерства освіти, забезпечується трьохрічне гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Також нами встановлено "під ключ" робочі кабінети в державних та банківських установах, що об'єднуються в єдину локальну мережу. Завдяки професійності наших спеціалістів, ці кабінети встановлюються та починають діяти в досить короткий термін, і обслуговуються на вищому рівні.
Не зважаючи на свій молодий вік ми встигли зарекомендувати себе, як надійні партнери та вірні друзі.
Сучасне обладнання, високий професійний рівень наших співробітників та незамінний досвід роботи гарантує якісне та швидке обслуговування.

Ремонт Офісної Техніки

Ремонт принтерів та копірів

Сервісний центр - Ремонт
Одним дзвінком або заявкою на сайті ви вирішите проблеми, пов’язані з діагностикою друкувального пристрою, його ремонтом. Послуги по ремонту друкувального пристрою включають в себе:
  • Діагностику  пристрою;
  • Чистку та промивку деталей;
  • Ремонт або заміну несправних деталей;
  • Перевірку працездатності.

Ремонт Ноутбуків

У наш час все більше людей віддають перевагу ноутбукам, ніж настільним комп'ютерам. І це не дивно, адже ноутбук мобільніше звичайного комп'ютера і його можна взяти з собою в дорогу або на роботу, вдома він не займає багато місця і практично позбавляє нас від постійної проблеми настільного комп'ютера - вічної павутини проводів під столом, а за вартістю він став таким ж доступним як і настільний комп'ютер.

Ремонт ноутбука
Ремонт ноутбуків майже ні чим не відрізняється від ремонту комп'ютерів , так як практично він складається з тих же компонентів . Але ремонт ноутбуків це більш складна робота і займає більше часу, тому , що в ньому всі компоненти менше, і для того щоб щось замінити , часто доводиться розбирати повністю ноутбук.

Чистка ноутбука

Для ремонту ноутбука якщо він гріється і самостійно відключається потрібно провести чистку ноутбука , а точніше чистку охолоджувальної системи і замінити термопасту і термопрокладки , оскільки з часом на решітці радіатора утворюється пробка з пилу , яка не пропускає повітря для охолодження процесора і інших елементів , а термопаста висихає і не забезпечує теплообмін належним чином.

Ремонт ПК

      Комп'ютерний ремонт в основному полягає в наступному:
- заміна або установка комплектуючих комп'ютера;
- ремонт комплектуючих комп'ютера;
- чищення , профілактика і стабілізація роботи комп'ютера;


    
Заміна або установка комплектуючих комп'ютера.

   У
більшості випадків дешевше, швидше і зручніше просто замінити той компонент комп'ютера який вийшов з ладу.
  
Так , припустимо , привід DVD / CD ROM практично не ремонтується , а просто змінюється , так як виходить з ладу лазерна головка , яка зчитує інформацію з оптичних дисків , а замовити її окремо часто дорожче , ніж вартість нового DVD / CD ROM .

     
Ремонт комплектуючих комп'ютера.
р
емонту найчастіше підлягають такі комплектуючі: материнська плата , на якій часто виходять з ладу роз’єми (аудіо роз'єм , USB роз'єм) , відео карта , аудіо карта , блок живлення, тощо.

        Чистка комп'ютера.

   
Ремонт комп'ютерів - це  чистка апаратної частини комп'ютера від забруднень. З часом в охолоджувальній системі комп'ютера збирається велика кількість пилу , через яку система не охолоджується належним чином. Це є причиною того , що комп'ютер перегрівається , сильно гуде або самостійно відключається.

    На питання що робити , якщо комп'ютер перестав працювати в самий невідповідний момент , або як відремонтувати комп'ютер - є рішення !
Сервісний центр з ремонту комп'ютерів Компас це те , що вам потрібно! Наші комп'ютерні майстри оперативно проведуть ремонт комп'ютера вдома і в офісі за першим викликом .

    
Зателефонувавши нам , перш за все , Ви отримаєте детальну консультацію як краще вчинити конкретно у Вашому випадку , і дізнаєтеся приблизну вартість ремонту ПК.

Подкатегории