Про Нас

Розвиток комп'ютерних технологій рухається в дуже стрімкому темпі. Тому необхідність модернізації комп'ютера настає дуже швидко. Це не тільки вдосконалення техніки, це також постійне апаратне, програмне та сервісне обслуговування комп'ютерів.

Ми пропонуємо свої послуги на поставку програмного забезпечення, комп'ютерної техніки, оргтехніки, поліграфічного обладнання, витратних матеріалів та їх сервісне обслуговування. Гнучкі системи знижок та індивідуальний підхід до кожного користувача ПК не залишить у Вас сумнівів щодо плідної співпраці з нами.

«КомпАС» на ринку комп'ютерних технологій працює вже понад 15 років.
Ми приймаємо участь в тендерах і більшість з них ми вигравали. Працюємо з багатьма великими корпоративними підприємствами, держустановами, банками, ВУЗами та школами. Хочемо зауважити, що уся техніка поставлена нами, обслуговується на власному Сервісному Центрі, обладнаному новітніми технологіями для виявлення несправностей та ремонту.

Сервісний Центр сертифікований корпорацією «Квазар -Мікро», НР, Fujitsu Siemens, Koniса Міnоltа та є їх авторизованим сервісним центром. За час роботи СЦ «КомпАС» сервіс-інженерами здобуто також великий досвід в технічному обслуговуванні техніки таких брендів як Сanon, Apple, Ерsоn, Sаmsиng, Хеrох, Gestetner, Раnаsоnіс, Lехmаrк. Сертифікати та навики наших інженерів дадуть Вам впевненість та гарантії в тому, що Ви отримаєте професійне обслуговування та консультацію.

Для підприємств пропонуємо заключення договору на сервісне та профілактичне обслуговування техніки. Це дає можливість виявлення неполадок на опередження та безперервну роботу комп'ютерів та периферії на підприємстві. Періодичність, склад робіт обслуговування та терміни виконання робіт обумовлюються договором.
Обслуговуючи свою техніку на СЦ "КомпАС" Ви отримаєте не лише швидкий і надійний сервіс, а й економію коштів для утримання персоналу на Вашому підприємстві та найкращі поради і увагу наших співробітників.   

Наш директор:
Цап Валентин Володимирович

Наші менеджери:
Бондар Тарас

 

Адміністратор:
Чорна Ольга