Ремонт Ноутбуків

У наш час все більше людей віддають перевагу ноутбукам, ніж настільним комп'ютерам. І це не дивно, адже ноутбук мобільніше звичайного комп'ютера і його можна взяти з собою в дорогу або на роботу, вдома він не займає багато місця і практично позбавляє нас від постійної проблеми настільного комп'ютера - вічної павутини проводів під столом, а за вартістю він став таким ж доступним як і настільний комп'ютер.

Ремонт ноутбука
Ремонт ноутбуків майже ні чим не відрізняється від ремонту комп'ютерів , так як практично він складається з тих же компонентів . Але ремонт ноутбуків це більш складна робота і займає більше часу, тому , що в ньому всі компоненти менше, і для того щоб щось замінити , часто доводиться розбирати повністю ноутбук.

Чистка ноутбука

Для ремонту ноутбука якщо він гріється і самостійно відключається потрібно провести чистку ноутбука , а точніше чистку охолоджувальної системи і замінити термопасту і термопрокладки , оскільки з часом на решітці радіатора утворюється пробка з пилу , яка не пропускає повітря для охолодження процесора і інших елементів , а термопаста висихає і не забезпечує теплообмін належним чином.