AMD представила оновлення драйвера — Catalyst Omega

Вийшло  оновлення драйвера AMD — Catalyst Omega, який не лише підвищує продуктивність GPU на значення до 19 % і APU — до 29 %, але і приносить більше 20 нових функцій, серед яких ряд мультимедійних і ігрових можливостей, а також масу виправлень і поліпшень.

AMD зробила попередній анонс однокристальних систем Carrizo і CARRIZO-L

Під час заходу Future of Compute компанія AMD зробила попередній анонс своїх нових мобільних чіпів. Йдеться про однокристальні системи Carrizo (ядра CPU Excavator і графіка наступного покоління) і CARRIZO-L (ядра CPU Puma+ і графіка GCN). Обидва чіпи випускатимуться в однаковій упаковці, що спростить розробку продуктів. Вихід ноутбуків і ПК-МОНОБЛОКОВ очікується в середині 2015 року.

Анонсований смартфон Meizu Mx4 Pro

Компанія Meizu представила смартфон Mx4 Pro на восьмиядерному 20-нм процесорі Samsung Exynos 5430. Апарат отримав 5,5-дюймовий екран з дозволом 2560 x 1536 пікселів, акумулятор ємкістю 3350 мА·ч, а також 20,7-Мп камеру Sony.

Kingston представила карти пам'яті нового покоління

Компанія Kingston анонсувала нове покоління карт пам'яті, які отримали більший об'єм і високу швидкість передачі даних. Карти формату Class 10 UHS-I microsd вміщають до 128 ГБ даних і сумісні зі всіма пристроями з підтримкою microsdhc і microsdxc. Як видно з назви, розробки підтримують швидкості UHS-I  Що стосується анонсованих карт Kingston Class 10 UHS-I Sdhc/sdxc, то вони доступні в ємкості до 256 ГБ. Ці карти здатні зчитувати дані із швидкістю 90 МБ/С, а швидкість запису досягає 45 МБ/С, за умови, що пристрій, в якому вони використовуються, здатний працювати з такими швидкостями передачі даних.


Intel об'єднає мобільний та ПК -підрозділи

Одночасне злиття мобільного і ПК-підрозділів може служити знаком переоцінки Intel своєї стратегії, адже кордон між чіпами Atom і Core все сильніше розмивається. Продуктивність ядер Silvermont сильно зросла і наближається до настільних рішень, а енергоефективність чіпів Core M дозволяє створювати тонкі і потужні планшети.